Alpha Lüx Nedir?

Alpha Lüx, Türkiye’nin güvenilir yatırım sistemleri arasında yer alır. Kullanıcılarına uzun vadeli kâr elde etme fırsatı tanıyan Alpha Lüx, uluslararası ve ulusal projelerde yer alarak yatırımları kazanca dönüştürür.

Alpha Lüx Ne Zaman Kuruldu?

İlk olarak 2014 yılında Rusya/Moskova üzerinde kurulan şirket, Tayland ve Türkiye’de bulunan şubeleri ile de hayata geçti. Türkiye’de 03/11/2017 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Alpha Lüx Kazanç Sistemi Nasıldır?

Kazanç sistemi, kullanıcıların her paketinde eşit oranlarda sunuluyor. Bununla birlikte 150 TL’den başlayarak 150,000 TL’ye kadar devam eden paketlerde aynı oranlarda kâr elde edilebilmektedir.

Alpha Lüx Para Çekme İşlemcileri Nelerdir?

Sistem üzerinde kazanmış olduğunuz bakiyeyi, kendi adınıza ait bir banka hesabına havale ettirebilir hesabınıza talep edebilirsiniz.

Alpha Lüx Para Çekim Limiti Nedir?

Sistem üzerinde kazanılan tutarı çekebilmeniz için, çekilebilir bakiyenizin minimum 50 TL olması gerekmektedir.

Alpha Lüx Para Çekimi Ne Kadar Sürer?

Sistemde verilen para çekme talepleri, maksimum 3 iş günü içinde onaylanarak kişilere aktarılır.

Alpha Lüx Yatırım Araçları Nedir?

Sisteme yatırımda bulunmak isteyen kullanıcılar, birbirinden farklı ödeme yöntemleri arasında tercihler yapabilirler. Banka havalesi, , işlemcilerinden tercih yaparak yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Alpha Lüx Ödeme Bildirimi Nasıl Yapılır?

Yapılan yatırım işlemi sonrasında hesabınıza giriş yaparak sol kısımda bulunan menülerden “Ödeme Bildirimi Gönder” bağlantısına tıklamanız, ardından da açılan sayfada istenen bilgileri yazarak gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Alpha Lüx Sipariş Nasıl Oluşturulur?

Sistem üzerinde sunulan Gayrimenkul paketlerinden sipariş vermek istiyorsanız, yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Alpha Lüx hesabınıza giriş yaparak sol kısımdaki menülerden “Gayrimenkul Paketleri” bölümüne tıklayınız. Ardından açılan sayfada dilediğiniz paketi tercih edebilir ve “Satın Al” sekmesine tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturulan sipariş sonrasında ödemenizi yaparak paketinizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Alpha Lüx Güvenilir mi?

Türkiye’de son zamanlarda yaşanılan olumsuz durumların farkında olan Alpha Lüx, kullanıcılarına güven vermeyi başarıyor. Uzun soluklu bir sistem olarak kurulan ve gelen yatırımları gerçek ticaret ile değerlendiren şirket, minimum risk oranı ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye dahil olmak üzere tüm şubelerinde, bağlı bulunan ülkenin yasal zorunlulukları ve sorumluluklarına da uyum sağlamaktadır.

Alpha Lüx Nasıl Kâr Sağlar?

Sistem üzerinden gelen yatırımlar ile Tayland Koh Samui ve Phuket adalarında lüks villa projeleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra gayrimenkul danışmanlığı olarak devam ettirilir.

Alpha Lüx Telefon Desteği Var mı?

Sesli iletişim ve bilgi talebinde bulunan kişiler 0850 346 9180 numaralı çağrı merkezimize hafta içi saat 10:00 – 17:00 arasında ulaşabilirler.

Alpha Lüx Whatsapp Desteği Sunuyor mu?

Whatsapp üzerinden destek almak isteyen kullanıcılar, 0531 940 44 64 numaralı destek ekibimize hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında erişim sağlayabilmektedir.

Alpha Lüx Diğer İletişim Kanalları Nelerdir?

Sistem üzerinde destek almak veya merak ettikleriniz ile alakalı bilgi almak isterseniz, info@alphalux.com.tr adresine mail gönderebilir veya site içi destek bölümünden erişim sağlayabilirsiniz.

Alpha Lüx Paketleri Nelerdir?

Sistem üzerinde sunulan Gayrimenkul paketlerini ve fiyatlarını şu şekilde belirtebiliriz;
* Gayrimenkul Paketi 1 : 150 TL
* Gayrimenkul Paketi 2 : 250 TL
* Gayrimenkul Paketi 3 : 500 TL L
* Gayrimenkul Paketi 4 : 1,000 TL
* Gayrimenkul Paketi 5 : 2,500 TL
* Gayrimenkul Paketi 6 : 5,000 TL
* Gayrimenkul Paketi 7 : 15,000 TL
* Gayrimenkul Paketi 8 : 50,000 TL

Alpha Lüx Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?

Sistem üzerinde herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya merak ettiğiniz sorular var ise, hesap sayfanızın sol kısmında yer alan “Destek Talebi Oluştur” bağlantısına tıklayarak yardım talep edebilirsiniz. Açılan sayfada “Yeni Destek Talebi Oluştur” bölümüne tıklamanız ardından da mesajınızı yazmanız yeterli olacaktır.

ABull