Yatırıma Değer Katıyoruz: Gayrimenkul-Danışmanlık

Alpha Lüx, kullanıcılarından gelen yatırımlar ile gayrimenkul ve inşaat alanlarında büyük projeler gerçekleştirmektedir. 2014 yılından bu yana Alpha Lüx Gayrimenkul Danışmanlığı Limited şirketi olarak gerçekleştirilen projeler, genellikle Tayland da yapılmaktadır.

Tayland'da bulunan Koh Samui ve Phuket adaları üzerinde gerçekleştirilen modern villa ve yapılar, projeye bağlı olarak ortalama 3-6 ay arasında tamamlanıyor. Tamamlanan projeler satışa sunularak risksiz kazanç elde edilebilmektedir. Koh Samui Adası üzerinde yapılan modern yapılar genellikle ünlü isimler ve bürokratlar tarafından satın alınıyor. Lüks ve kullanışlı olarak tasarlanan projelerde satış anında herhangi bir sorun yaşanması ise, pek mümkün olmamaktadır.

Koh Samui Adası

Koh Samui Adası, Güney Çin Denizinde bulunan Tayland körfezinde yer almaktadır. Ko Pha Ngan ve Ko Tao adaları ile komşu olan Koh Samui, turistik bölgeler arasında yer alır. Sıcak bir tatil geçirmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği adanın sıcaklığı yıl boyunca 27 derecenin altına düşmemektedir. Koh Samui adasında eğlence mekânları, alışveriş, festivaller dikkat çekici nitelikte olduğundan ve ülkeye vizesiz olarak giriş yapılabildiğinden turistlerin tercih edebileceği en iyi yerlerden birisidir.

Garantili Yapılar, Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz gerçekleştirmiş olduğu projelerde, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. 5 yıl garanti gerekleri yerine getirilerek yapılan çalışmalar sayesinde, pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Hızlı, kaliteli ve sorunsuz gerçekleştirilen modern yapılarda, satış sonrası hizmetlerde sunularak memnuniyet kazanılmaktadır. Yapılan yatırımlara göre planı çizilen projeler, oldukça kısa bir sürede tamamlanarak risksiz kazanç elde edilmesine olanak sağlar.

Faliyet Alanlarımız

ABull